[ MENU DODATKOWE ]


Konferencje i wydarzenia

 
 


ZAKOŃCZONE / ARCHIVE:

05.06.2019

IV Konferencja Naukowo-Techniczna pt. „Innowacje w geodezji i kartografii, gospodarce nieruchomościami oraz ochronie wód powierzchniowych”

 

IV Konferencja Naukowo-Techniczna

pt. „Innowacje w geodezji i kartografii, gospodarce nieruchomościami oraz ochronie wód powierzchniowych

 
Szanowni Państwo,
 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV konferencji naukowo-technicznej pt. „Innowacje w geodezji i kartografii, gospodarce nieruchomościami oraz ochronie wód powierzchniowych”, która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2019 r. w Janowie Lubelskim nad Zalewem Janowskim.

 

Konferencja organizowana jest przez Katedrę Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Wojewódzkie Biuro Geodezji w Lublinie, Towarzystwo Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Polskie Towarzystwo Hydrobiologiczne.

 

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych osiągnięć wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu geodezji i kartografii, gospodarki nieruchomościami, a także inżynierii wodnej, realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce.

 

Tematyka konferencji obejmuję zagadnienia związane z gospodarką nieruchomościami, geodezyjnym projektowaniem przestrzeni wiejskiej, katastrem nieruchomości, geoinformatyką, fotogrametrią i teledetekcją, geodezją wyższą i satelitarną, planowaniem przestrzennym, nowoczesnymi technikami i technologiami stosowanymi w pomiarach geodezyjnych, a także inżynierią wodną i infrastrukturą terenów wiejskich oraz ochroną i kształtowaniem zasobów wodnych na terenach wiejskich. Liczymy, że wzajemna wymiana doświadczeń podczas konferencji umożliwi rozwój nowoczesnych działań w zakresie geodezji i kartografii, gospodarki nieruchomościami oraz ochronie wód powierzchniowych. Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji i przekazania informacji zainteresowanym współpracownikom. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie:

 

www.konferencja.innowacje.uplublin.pl  
 
Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny 
 Komunikat 1
 
 

« wstecz