Menu

Szkolenia i warsztaty

19.09.2018

 
„Mikro innowacje – makro korzyści” – partnerski projekt Lubelskiej Fundacji Rozwoju i Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie projekt w ramach którego rozwijamy i testujemy nowatorskie pomysły z pogranicza obszaru edukacji i zatrudnienia.
Garść aktualności po dłuższej przerwie związanej z zakończeniem naboru do projektu i okresem wakacyjnym:  
                          
1.   ZAPROSZENIE NA SEMINARIA!
Wszystkich zainteresowanych naszym projektem zapraszamy do uczestnictwa w seminariach, z których pierwsze odbędzie się już 27 września o godz. 16:00). Cały cykl seminariów przygotowany został wspólnie z Fundacją Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży TEATRIKON - organizacją, której działania adresowane są przede wszystkim do młodzieży oraz studentów, posiadającą bogate doświadczenie w realizacji projektów w tym projektów z zakresu innowacji społecznych. W zamyśle seminaria to:
 
-         okazja do poznania 30 pomysłów na nowatorskie narzędzia, metody, które rozwijamy w ramach naszego projektu
-         możliwość wpływu na ostateczny kształt metod, narzędzi, rozwiązań nad jakimi pracują nasi Innowatorzy,
-      praktyczna wiedza – każde spotkanie koncentruje się na innych zagadnieniach  (metody monitoringu i ewaluacji, zagadnienia zw. z budowaniem grupy, promocją). Szczegółowe informacje i zapisy na pierwsze dwa seminaria: y w załączonej ulotce).
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
2.   PREZENTUJEMY INNOWACJE!
www.lernante.pl to gotowa już strona internetowa opracowana przez panie: Magdalenę Jasińską i Małgorzatę Grad-Grudzińską. Strona to   Wirtualny Przewodnik - narzędzie do wykształcenia warsztatu uczenia się zarówno w trakcie edukacji jak i w pracy zawodowej. Zawartość strony www stanowi praktyczną instrukcję co do tego jak  planować swój własny rozwój i doskonalić się w 10 tematach (takich m.in. jak motywacja, praca w grupie, organizacja) z wykorzystaniem dostępnych  nowoczesnych technologii i narzędzi. Zachęcamy do zapoznania się i przekazania informacji o tym nowatorskim narzędziu wszystkim zainteresowanym rozwijaniem własnych kompetycji!
 
3.   NASI INNOWATORZY
Michał Klepka to jeden z naszych Innowatorów. Pracuje nad powstaniem  gry edukacyjnej MARKETVIEW. Celem gry jest poznawanie trendów gospodarczych i rynku pracy poprzez formę grywalizacji a tym samym przygotowanie młodzieży do rynku pracy i do samodzielnego budowania ścieżki kariery. Gotową grę na pewno Państwu zaprezentujemy…
Pan Michał Klepka realizuje się jednocześnie na wielu polach. Poinformował nas właśnie o wprowadzeniu na rynek swojego autorskiego produktu – marki „Polska w Pudełku”. Szczegóły na stronie https://polandinbox.pl/
 


« wstecz